Folie mPVC

Hydroizolační fólie jsou určeny k ochraně stavby proti vlhkosti a vodě.

Hydroizolační folie mPVC

Hydroizolační fólie jsou určeny k ochraně stavby proti vlhkosti a vodě. Své uplatnění naleznou jako hydroizolace ve skladbách střešních konstrukcí v izolacích spodní stavby, ale i jako hydroizolační fólie bazénů nebo jezírek. Hydroizolační fólie se mohou dělit podle své materiálové báze, druhu výztužné vložky a rovněž podle způsobu jejich stabilizace.

Možnost aplikace fóliových systémů za nepříznivých klimatických podmínek (zvýšená vlhkost podkladu i ovzduší, teplota do – 5°C) z nich činí technologii, jíž lze bez jakýchkoliv problémů aplikovat po celý rok!

Hydroizolační fólie mají vynikající odolnost povětrnostním vlivům, strukturní pevnost a odolnost proti mechanickému namáhání, velmi dobrou chemickou odolnost proti agresivním vlivům ovzduší, vysokou propustnost pro vodní páry, odolnost proti prorůstání kořenů rostlin, vynikající svařitelnost, minimální přitížení nosné konstrukce střechy, minimální požární zatížení objektu a hygienickou a ekologickou nezávadnost.

V dnešní době je již samozřejmostí možnost vybrat si z různých barevných odstínů jak u plochých střech a teras, tak u bazénových fólií, včetně protiskluzových variant – například pro bazénové schody a nášlapné plochy.

Způsoby aplikace:

  • mechanicky kotvené systémy
  • systémy přitížené (dlažba, kačírek, zelené střechy)
  • systémy lepené
  • vakuově zabezpečené systémy (systémy na principu sání větru)
  • vzájemná kombinace výše uvedených způsobů

Různé druhy prefabrikátů pro finální opracování komínků, vpustí, rohů a hromosvodů.

Výhody izolace plochých střech proti zatékání vody provedené PVC fólií oproti ostatním druhům izolací jsou mimo jiné v tom, že fólie je pružná a tím odolává dilatačním změnám podkladu.

Je možné pod hydroizolační pás také položit tepelnou izolaci a tím získáte lepší vlastnosti střechy.

Izolační fólie se při rekonstrukci vaší stávající střechy může pokládat na původní povrch, tedy není nutné odstranění staré izolační vrstvy.

Reference

Poptávky a kalkulace zdarma

Máte na nás technický dotaz, žádost nebo připomínku? Podáme Vám veškeré informace o materiálech a pomůžeme Vám nalézt řešení Vašich problémů.

Kontaktovat nás můžete písemně, telefonicky nebo e-mailem.

12 + 12 =

IZOLAKCE, Tyršova 456, 394 68 Žirovnice, Česká republika

+420 721 689 204

kalkulace@izolakce.cz